Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU dokorantūras skolā – Prof. Egila Stalidzāna lekcija „Tematika. Sadarbība. Starpdisciplinaritāte.”
Ilze Laicāne
17.05.2017

Trešdien, 17. maijā plkst. 16.30 Latvijas Universitātes (LU) galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19, 12. auditorijā uzstāsies Egils Stalidzāns ar lekciju „Tematika. Sadarbība. Starpdisciplinaritāte.”

Profesors Egils Stalidzāns šajā seminārā dalīsies savā pieredzē par zinātnisko darbu starpdiscilinārās nozarēs.  Sākot ar zinātnisko iestāžu tipiem pēc attieksmes pret savu un Tavu dzīvi, to dažādas perspektīvas. Līdz pat starpdisciplinaritātei - jaunu virzienu aizsākšana ir specifisks pasākums: kā to darīt racionāli? Kā to var darīt "no nulles”? Kādi ir riski?

Šī ir piektā un priekšpēdējā nodarbība pilotprojektā, kura mērķis ir apbruņot topošos LU zinātņu doktorus ar katram zinātniekam nepieciešamajām atziņām un prasmēm, kas ir plašākas par profesionālās specializācijas jomu. Pilotprojektā piedalās Datorzinātnes, Fizikas, matemātikas un astronomijas, un Redzes zinātņu doktorantūras skolas.

Nākamo un pēdējo nodarbību šajā semināru ciklā vadīs Prof. Andris Ambainis “Starptautiskās akadēmiskās karjeras posmi – no doktoranta līdz profesoram”, kas notiks 31. maijā.

Uz semināru aicināti visi interesenti, bet it sevišķi Fizikas un matemātikas fakultātes un Datorikas fakultātes doktorantūras skolas dalībnieki!